VINGED LEGO KLOTSID 1A.EE

lego 1aVÕRRATU UUDIS SUVE ALGUSEKS

Sel korral on tootevalikus arvutid, kõlarid, kõrvaklapid, Lego, kohvimasinad ning muu kodutehnika.  Staartooted on juba jälle kodumasinad.

VINGED LEGO KLOTSID

Lego on tore kink kõigile!  Kirjuta otsingu lahtrisse sõna Lego ja vaata pakkumisi. Lego kirjelduse all on kirjas ka soovitav vanus, selleks, et leiaksid kohase mängukomplekti ostmiseks. Samuti on võimalik otsida ka Lego tüübi järgi.  Lego City sobib viie aasta vanusest. Lego parim omadus on see, et konstruktoriga mängimine arendab loovust.

ARVUTID PARIMA HINNAGA

! Mitmes hinnaklassis arvutid kõigile ostjatele. Arvutid ning nende lisatarvikud leiad 1a.ee veebikeskkonnas eraldi kategooria juurest. Lisaks olemas on ka erinevat tüüpi arvutid. Statsionaarsed arvutid on mõnusamad kodus kasutamiseks, kaasas kantavad arvutid õppimiseks. 1a.ee arvutid juba ootavad head peremeest poes!

VÕIMSAD KÕLARID

Meie tootevalikus pakutavad kõlarid on perfektne kombinatsioon praktilisusest ning stiilist. Leia täpselt endale kõige paremad kõlarid! Juhtmevabad kõlarid on head ühendamiseks väljaspool kodu. Suure arvutiga ühendamiseks võimsad, USB juhtmega ühendatavad kõlarid. Kõlarid ja lisainfot seadmest leiad eraldi lehel. Kõik kõlarid leiad 1a.ee veebikeskkonnas  arvutitehnika. Korralik heli ja kõlarid Su jaoks!

UHKED KÕRVAKLAPID UUEKS HOOAJAKS!

Ainult meie kaupluses paljud kõrvaklapid nii soodsate hindadega! Kõrvaklapid on erisugused ja sellepärast sobivate välja valimine võib muutuda raskeks. Mugavamaks toodete jälgimiseks on kõrvaklapid jaotatud eraldi klastritesse.  Nööpkujulised kõrvaklapid on mugav variant sportlastele. Kõrva peal toetuvad kõrvaklapid aga oma lemmikpalade nautijatele. Saame garanteerida, et Sulle on olemas sobivad kõrvaklapid taskukohase hinnaga!|Pöörame tähelepanu sellele, et kõrvaklapid on meil

KOHVIMASINAD, MIS [AITAVAD SUL PÄEVA ALUSTADA

Meie kohvimasinad, nagu ka kõik kodumasinad, on üksnes juhtivatelt firmadelt. Kohvimasinad nii isiklikuks kui ka tööalaseks otstarbeks. Kontori jaoks sobivad kohvimasinad, millel on rohkem funktsioone. vastavad ainult Sinu soovidele. Lisaks leiad kindlasti enda sisustusega sobivad kohvimasinad – värvivalikus rohelist, hõbedast kui ka musta värvi kohvimasinad   Kohvimasinad paremateks päevadeks.

KVALITEETSED KODUMASINAD SINU MAJAPIDAMISSE

Allahinnatud kodumasinad igal ajal? Sellel on suurepärane põhjus! Oleme teadlikud, et kodumasinad on alati majas vajalikud.. Ei ole võimalik ette teada, mis ajal vanad kodumasinad lakkavad töötamast. Seepärast kanname hoolt selle eest, et kõikidel on võimalus vajalikud kodumasinad perele muretseda. Kodumasinad 1a.ee internetilehel on ülevaatlike kirjeldustega, mille abil saad valida ihaldatud kodumasinad. Hooli endast ja vali 1a.ee kodumasinad.

MUGAVAIM KODUTEHNIKA POOD EESTIS

Kodutehnika valik 1a.ee-s suureneb taaskord! Igaühe jaoks kodutehnika väga heade hindadega. 1a.ee pikaaegne kooperatsioon suurte kodutehnika brändidega on taaskord kasuks olnud. Nüüd on kaupluse kodutehnika valik erilisem kui kunagi vareml.  Kui ostad meie veebipoest kodutehnika toote, saad kindel olla, et välja valitud kodutehnika töötab veel pikemat aega. Ära lase võimalusel ära minna muretseda parim kodutehnika!