AKURATS – PARIM VALIK TELKIDE NING MUU LISAVARUSTUSE LAENUTAMISEKS

rampa-koka-gridaiAkurats on lühida aja kestel kasvanud Läti number üks ettevõtteks telgi rentimises. Eesti territooriumil tegeleb Akurats telgilaenutusega enam kui 8 aastat, Lätis juba 10.

TELKIDE LAENUTUS JUST SINU MEELELE

Usaldatav telkide laenutus madalate hindade eest. Akurats telkide laenutus on kaua aega teenust osutanud edukalt Läti Vabariigis.  Lõpuks ometi on Baltikumi parim telkide laenutus ka meieni saabunud. Ära unusta, et Akurats telkide laenutus rendib välja telgivarustust igal aastaajal. Telkide laenutus ei ole ajakohane ainuüksi suveperioodil. Akurats tootevalikus on telgid, soojendid, valgustid ja muud lisavarustust. Samuti on võimaluste hulgaska lava rent.

Siit leiad veel infot-   http://akurats.com/est/varustus/soojendid/

AKURATS TELGID

Kui hindad kvaliteeti, on meie telgid just Sinule! Oleme mõelnud kõigile, kes endale telke soovivad leida – meie telgid on erinevat suurust ja konfiguratsiooni. Pisemat telgid sobiksid samuti siseüritustele – näitustele ning jaarmarkatele. Väliüritusteks on kohasemad suured telgid, näiteks ainuüksi lao funktsiooni täitmiseks. Peale kauba on telgid lihtsalt formeeritavad – lubab Teil lisada igasugust varustust. Telgid, mille abil Sinu sündmus õnnestub alati – tee oma valik kohe!

SOOJENDID MUUDAVAD TELGI HELGEMAKS

Telkide laenutus talve- või sügisüritusteks ei saa toimida kui soojendid ei ole komplektis. Akurats lisade seas on heakvaliteedilised soojendid. Propaan on see gaas millega soojendid kütavad. Akurats soojendid on ühte mõõtu, umbes 2,3 meetrit kõrged ja soojendavad 20m2 pinda. Õnnetuste vältimiseks, lugege hoolikalt läbi ka kasutusjuhend sellest, kuidas soojendid töötavad. sirge pind on reegel number üks, et soojendid töötaksid ohutult. Soojendid paigaldab ürituse toimumiskohta meie töötajad. Kui juhtub, et gaas saab otsa, peab klient omal jõul soojendid jälle kütma panema ehk gaasiballooni vahetama. Soojendite paigaldamise ajal teeb Akurats töötaja balloonide vahetuse kohta lühikese, aga põhjaliku instruktaaži.

LAVA RENT ESINEJATELE

Kui Su sündmusele on kutsutud esinejad, on lava rent kindlasti see, millele peaksid mõtlema. Lava rent ei pea kohe kindlasti olema osana telgi laenutamisest – lava saab tellida ka eraldi. Akurats lava rent sisaldab samuti lava ülespanekut ja maha võtmist – saate ise välja valida lava mõõdud. Ja mõistagi sisaldab lava rent ka selle kuju valikut. Kui oled hädas valiku tegemisega, küsi kohe meie tiimilt lisainfot. Lava rent peab olema elementaarne ja selle eest on Akurats juba hoolitsenud. Lava rent ja telkide laenutus on ala, millega on meil olnud pikalt töökogemust. Garanteerime Sulle parimat teenust Akurats firmalt!

Üksikasjalikuma info leiad Akurats koduleheküljel, kus saad ka broneeringu teha!