AKURATS – USALDUSVÄÄRNE VALIK TELKIDE JA MUU TELGIVARUSTUSE RENTIMISEKS

gazes-silditaji-1-300x200Akurats on lühikese aja jooksul kasvanud Läti number üks ettevõtteks telkide laenutamises. Meie toodete kvaliteedis ei pea Sa ebakindel olema, sest Akurats on oma ala spetsialist alates aastast 2005.

TELKIDE LAENUTUS LÕPUKS SAMUTI EESTIS

Usaldatav telkide laenutus madalate hindadega. Akurats telkide laenutus on pikalt teenust osutanud tulemusrikkalt Läti Vabariigis.  Praegu on aeg nii kaugel, et telkide laenutus oleks kättesaadav ka Eestis. Ära unusta, et Akurats telkide laenutus rendib telgivarustust igal hooajal. Telkide laenutus pole ajakohane ainult suvel.  Telgid, gaasisoojendid, põrandad – see ja ohtralt muud saad rentida meie juurest! Samuti on võimaliksamuti lava rent.

AKURATS TELGID

Kui hindad kvaliteeti, on Akurats telgid täpselt Sinu jaoks! Telgid on erinevas suuruses ning erinevat kuju, et saaksid välja sõeluda endale sobilikuma. Väiksemat mõõtu telgid sobiksid samuti siseüritustele – messidele ja laatadele. Suuremad telgid sobivad ka külmaga väljas seisma. Pealegi on telgid lihtsasti komplekteeritavad – saate juurde panna erinevat lisavarustust. Telgid, mille abil Sinu sündmus õnnestub alati – vali viivitamata!

SOOJENDID SINU TELGIS

Talvisel ajal telkide laenutus ja soojendid on üksteisest lahutamatud. Akurats lisade seas on kvaliteetsed soojendid. Propaan on see gaas millega soojendid soojustavad. Akurats soojendid on identsed, umbes 230 cm kõrged ja kütavad 20m2 pinda. Muretsedes telki soojendid, igaks juhuks lugege kasutusjuhendit, et vältida gaasiavariid.  Selle jaoks peaksid soojendid olema pandud kindlalt tasasele põrandale. Soojendid monteerib ürituse toimumiskohta meie meeskond. Küll aga kui gaas saab otsa, peab tellija omal jõul soojendid jälle tööle saama ehk gaasiballooni ära vahetama. See ei ole sugugi keerukas ning Akurats töötaja näitab ette, kuidas ballooni vahetada.

LAVA RENT ESINEJATELE

Lava rent peaks olema Su laenutuse osa juhul, kui oled kutsunud enda sündmusele bändi või kõnelejaid. Lava rent ei pea kohe kindlasti olema osana telgi laenutamisest – lava on võimalik broneerida ka eraldi. Lava suurus ja kuju – seda kõike sisaldab Akurats lava rent. Lisaks lava rent Akurats’ilt sisaldab seda, et saad valida ka lava kuju. Kui oled hädas valiku tegemisega, küsi julgesti meilt lisainfot. Lava rent peab olema lihtne ja selle eest on Akurats juba jõudnud hoolitseda. Meie pikaaegseks tegevussfääriks on olnud telkide laenutus ning lava rent! Kindlustame Sinule parimat teenust usaldusväärselt Akurats ettevõttelt!

Üksikasjalikuma info leiad Akurats internetilehel, kus saad ka broneeringu teha!