ERINEVAID LISAVÕIMALUSI OMAVAD PRINTERID

a1a e-pood haldab laia tootevalikut. 1a poes ostlemine ei loo ostjale muresid. Kõik 1a.ee kaubad omavad garantiid ja ebasobivuse korral tagastamise šanssi!

Kaasaegsed printerid ei kätke kõigest trükkimise funktsiooni. Printerid on tarbitavad samuti skaneerimiseks ning koopiate tegemiseks. Veel on printerid müügis mitmesugustes suurustes. Tubases kasutuses on võimalik toimetada väikese lauaprinteriga. Äriasutustes kasutatavad printerid on aga suuremamõõdulised. Printerid lahknevad teineteisest ühtlasi tootlikkuse ning kiiruse osas. Töö juurde soeta printerid, mille suutlikkus on teistsugustega võrreldes parem. Isiklikku tööruumi, kus ei ole kiirus määrav, on hea odavam aparaat. 1a.ee nõu on muretseda pigem printerid, milledel on ka lisad. 1a e-poes on lihtne paika panna eelistused ning osta nendele vastav eksemplar!

KAS OSTA TAVALINE ARVUTI VÕI SÜLEARVUTI?

Arvuti valimisel võiks ajenduda selle kasutusvaldkonnast. Eelisjärjekorras sellest, kas Sa vajad toodet isiklikuks kasutamiseks või tööle. Kontorisse sobib massiivne paikne arvuti. See on käepärane ja kasutajasõbralik. Enne muretsemist mõtle, kui jõuline peab Sinu arvuti olema. Arvuti seadmed, mis on tarvilikud arvuti toimimiseks, valib ostja. Tahtmisel saab mälu integreerida. Sülearvuti peab soetama inimene, kes sõidab tihti ringi. Sülearvuti trumbiks on väike mass ja mõõtmed. Sülearvuti funktsioonid on koduarvutiga põhimõtteliselt üheväärsed. Sülearvuti võimaldab andmekandjate mängimist ja esitluste läbiviimist. Sülearvuti ei ole tavalisest nõrgem ka võimekuse osas. Küll, aga on võimalik arvuti ttöövõimet kergitada tarbides välist kõvaketast. Valimisel tavalise arvuti ja sülearvuti vahel saab otsustavaks toote kasutamise piirkond. Piilu 1a.ee e-poodi sisse ja võta eelistustest ajendatult laua- või sülearvuti!

KÕRVAKLAPID, MIS SOBIVAD IGAÜHELE

Kõrvaklapid on lihtsalt suurepärane meene! Kõrvaklapid on laia otstarbega ja on vajalikud paljudele. Kõrvaklapid on olemas mitmesuguses mõõdus ning kvaliteedis. Argipäevaste tegevuste jaoks on head väiksemate mõõtudega kõrvaklapid. Mängude mängimiseks ja videoklippide esitamiseks on soovituslik osta keskmises mõõdus kõrvaklapid. Hea kvaliteediga lugude kuulamises ning tööalaseks kasutamiseks on head aga veel suuremad kõrvaklapid. Tavapäraselt on kompaktsemad kõrvaklapid madalama ning suuremad kõrgema heliga. Nüüdisajal ei pruugi kõrvaklapid ühilduda juhtme teel, vaid hoopis wifi teel. 1a e-pood on partneriks ühtlasi ka nõudlikumaile ostlejale!

KÜLMKAPID ERINEVATE VAJADUSTEGA PEREKONDADESSE

Külmkapid on saadaval erinevates suurustes ja erineva mahutavusega. Üksipäini resideeruvatel isikutel tasub osta tillukesed külmkapid. Suuremate leibkondade tarbeks on disainitud märgatavalt suure mahuga külmkapid. Sügavkülmuti osa omavad enamus külmkapid. Erinevus avaldub aga sügavkülmiku mahus. Külmkapid on erinevad teineteisest samuti elektrivoolu tarbimise küljest. Sellest johtuvalt on külmkapid jaotatud erisugustesse energiatasemetesse. Eriti kaasaegsed külmkapid omavad ka igasuguseid lisavõimalusi. Lähiaja populaarseimad külmkapid kätkevad näiteks jää valmistajat.

1a.ee netipoest saad kõik vajamineva – külmkapid, printerid, kõrvaklapid või siis hoopis sülearvuti!